Uráží mě, ponižuje mě


Neustále mě uráží a ponižuje mě. Nechci aby mě urážel. Chci větší sebevědomí a být šťastná.


Pořád mě uráží

Nebaví vás jeho neustále urážení vaší osoby? Ponižuje vás na každém kroku? Nemáte vlastní přátele, protože se cítíte méněcenná? Zatočte s tímto strachem jednou provždy! Nic takového si totiž nemusíte nechat líbit. Pokuste se tento problém jednou provždy vyřešit a skoncovat tak s nekonečným strachem. Jediné, co musíte udělat je problém nalézt, pojmenovat ho a mít snahu a odvahu ho vyřešit.


Svého muže miluji a nedokážu od něj odejít. Ovšem jak se mám zbavit psychického týraní, které je pro mě horší než rána pěstí do obličeje? Proč tedy tvrdí, že jednou bude všechno dobré a že mě nikdy nepřestal milovat, když v jednom kuse snižuje moje schopnosti přede mnou a i ostatními? Proč mě zesměšňuje, říká mi, že jsem hloupá a nepoužitelná? Neustále si říkám, „musím to vydržet, mohlo by to být ještě horší“, ale co je horší než týrání od osoby, která je vám nejbližší?
Tak nějak by se dala zhruba popsat slova Kláry, která zrovna oslavila 33 let. Je typickým příkladem ženy, která bojuje s nízkým sebevědomím jen z toho důvodu, že jí o něm přesvědčuje neustálými urážkami a ponižováním její o rok starší přítel Tomáš. Vysvětlete ženě, která se kdysi velmi ráda bavila a společnost byla jejím druhým domovem, že takto to dále prostě nejde. Bohužel se Klára mylně domnívá, že pokud na ni její partner ještě nevztáhl ruku, o domácí násilí se nejedná. Jak se dá z takovéhoto začarovaného kruhu dostat ven, když je v hlavní roli láska?


Jak se ze začarovaného kruhu dostat ven?

Strach a obavy, to je to hlavní, co ženám, jako je Klára zakazuje o svých problémech otevřeně hovořit. Téměř 40% žen se již ve svém životě tváří v tvář setkalo s domácím násilím. Málokterá žena ovšem svůj problém uměla pojmenovat. Je ovšem jisté, že mluvit o takovémto problému se vám před vašimi blízkými asi nechce. Máte pocit, že rozebírat toto choulostivé téma se svými známými není tím pravým ořechovým. Málokdo by se těmito problémy chtěl „chlubit“.

Možností ovšem v současném moderním světě máte hned několik. Kupříkladu metoda MI5M, která umí přesně a rychle nalézt, kde se problém nachází. A rovněž i prakticky učí, jak problém vyřešit jednou provždy. Říká se, že teorie ještě nikdy nikoho nezabila, tudíž je i v kurzu Sebevědomá žena nezbytností, ovšem velmi vhodně ho prolíná nezbytná praxe. Naučíte se v něm, jak s daným problémem pracovat a hlavně, jak ho vyřešit a skoncovat se svými strašáky jednou provždy. Mějte na paměti, že vše, co nás vnitřně trápí, je pouze obrazem našeho vlastního já, vědomí a našich skutečností, neprohlubujte tak problém aktivní obranou, nýbrž změnou svého postoje a nastavením si vlastních cílů.

Kam dále:

Přihlásit k odběru