Každý může mít krásné vztahy. Vy také!

Online kurz pro nastavení krásných vztahů

Každý člověk má právo na štěstí. Nezáleží na tom, kolik vám je let, jakou jste vystudovala školu nebo kolik vztahů za sebou máte! Každá žena na světě by měla být šťastná!

A to i vy!

Chci být šťastná, přihlásit se na kurz

Nečekejte na to, až si vás láska sama najde.
Běžte svému štěstí naproti!


Jste jedinečná osobnost. Žádný jiný člověk na světě není stejný jako vy. Vy jste originál! I vy si zasloužíte pravé, nefalšované štěstí. Je všude okolo vás. Jen je potřeba jej objevit. A s tím vám pomůže kurz Mi5M „Jsem tvůrce svého života – restart”.


Nemáte stále štěstí v lásce?

Pokud jste doposud neměla v lásce příliš štěstí, je to nepochybně důsledek nějaké dřívější příčiny, která ve vás vytvořila určitý program. A tento program vás pak ovlivňuje – díky vašemu podvědomí. Pokud nám takový program vadí, pak mu říkáme negativní program.

Ale nemusíte se bát! Naučíte se najít příčiny a odstranit všechny vaše negativní programy. Budoucnost je mnohem růžovější než si myslíte! Můžete navždy změnit svůj život! Stačí se to jen naučit a prakticky aplikovat v každodenním životě. Stejně, jako jste se musela naučit číst a psát, je nutné umět v životě dělat správná rozhodnutí.

To se naučíte na kurzu Mi5M „Jsem tvůrce svého života – restart”.

Díky tomu...

sipka

 • se vám už nešťastné vztahy vyhnou!
 • už nikdy nebudete ve vztahu nešťastná!
 • už nikdy nenatrefíte na nevhodného partnera!

Představte si ...
... toho vašeho ideálního partnera. A přesně takového, jakého opravdu chcete, můžete mít.

Opravdu jej chcete?

Ano chci!
Přihlásit se na kurz

Chtěla jsem změnit své vztahy. Už několik let se potloukám z jednoho neúspěšného vztahu do dalšího a zatím to nikdy “láskou jako trám” neskončilo. Na kurzu jsem získala naprosto detailní rozbor svých vztahů a konečně už vím, kde byl celou dobu zakopaný pes.

Petra J.

Co se na kurzu dozvíte?

Svou účastí na kurzu Mi5M „Jsem tvůrce svého života – restart” získáte tyto vědomosti a především praktické dovednosti:

 • Naučíte se, jak si správně nastavit partnerské vztahy.
 • Poznáte příčiny, proč se vám doposud nepodařilo najít toho pravého.
 • Naučíte se techniky, díky kterým odstraníte překážky, které vám brání ke krásnému vztahu.
 • Zjistíte, jak si přitáhnout pana „Božského”.
 • Objevíte tajemství harmonického vztahu.
 • Naučíte se, jak pustit do svého života radost, skutečnou lásku a romantiku.
 • A zjistíte, jak zlepšit vztahy také s rodiči nebo dětmi.

Společně překonáme bariéry, které doposud stály mezi vámi a skutečným štěstím!


Ženy se často kvůli vztahům trápí. Přitom naprosto zbytečně! Stačí se naučit pár základních technik a ověřených pravidel.

I vy můžete být 100% šťastná a spokojená. Nikdy jste nebyla blíže skutečnému štěstí, než dnes! Konečně zavřete za svým dosavadním nespokojeným životem železné dveře a započnete zcela novou, krásnější kapitolu.

Rozhodnout o tom
můžete jen vy – vy sama!

Rozhoduji se být šťastná.
Přihlásit se na kurz

Proč byste se kurzu měla zúčastnit?
Proč byste mu měla poskytnout své dva dny?
Proč byste mu vůbec měla věnovat pozornost?
V čem je odlišný od ostatních kurzů?

 • Je to unikátní kurz o pěti metodách! Vy sama se můžete rozhodnout, která metoda vám bude nejvíce vyhovovat a kterou zvolíte. Nepůjde-li něco jednou metodou, pak použijete jinou metodu.
 • Zjistíte, že vše ve svém životě můžete ovlivnit! Nastavením svojí mysli můžete ovlivnit každou oblast vašeho života. Můžete mít život doslova takový, jaký chcete. Jen je potřeba si to uvědomit a neučit se to. A k tomu vám dopomůže právě tento kurz.
 • Změníte si vaše vztahy doma na radost a spokojenost. Každý den bude váš krásný den a vy si ho budete naplno užívat.
 • Přivedete do svého života správného partnera! Konečně můžete zažít lásku jako z hollywoodského filmu. Naučíte se totiž, jak na to. Navíc se vám kompletně změní vztahy s lidmi ve vašem okolí, a to samozřejmě k lepšímu.
 • Zažijete pravé štěstí! Pro každého sice znamená štěstí něco trochu jiného, ale vždy to souvisí s radostí, kterou prožíváme ve svém životě. A díky lásce, lepším vztahům s lidmi ve vašem okolí i díky změněnému přístupu k životu zažijete to pravé štěstí. Naučíte se milovat sama sebe.
 • Vedení zkušeným odborníkem! Během celého kurzu budete pod odborným dohledem zkušeného terapeuta, který má za sebou roky zkušeností. Už tedy nebudete sama tápat, co je správné a co ne. Budete vedena specialistou.

Kdo vás celým kurzem provede?

Pavel Ponížil, odborník, výzkumný pracovník, autor kurzů Mi5M a Imitum

Průvodcem kurzem Mi5M „Jsem tvůrce svého života – restart”
vám bude Pavel Ponížil.

Pavel je zkušený terapeut, který má za sebou více jak 8 let zkušeností. Díky svému vědeckému vzdělání a praktického zkoumání našel zkratky, které i vám v životě pomohou.

„Kurz se stal mou životní vášní! Miluji ten pocit, když vidím, jak se účastnice usmívají, jak jsou šťastné, jak objevují novou životní inspiraci, jak odchází nabité pozitivní energií. Ten pocit údivu, jak je to jednoduché. Zkoumal jsem totiž několik metod, které mě k vytvoření tohoto kurzu dovedly.

Předám vám ucelené informace, které jsou také vědecky podložené. Všechny techniky vám nejen předvedu, ale také si je společně vyzkoušíme a nacvičíme. A ani po skončení kurzu vás nenechám na holičkách – dostanete přístup do online kurzu, kde si vše zopakujete.”

Pavle, tvoje metoda je naprosto super. Za 2 dny jsem si uvědomila, kolik bloků v sobě mám. Musím se tomu dokonce teď smát a zároveň ti vyčítám, že jsem tě nepotkala dříve. Jak jsi říkal, že se toho hodně změní, tak tomu už říkám, že se dějí zázraky. :)

Alena Zemánková

Kdy a kde se kurz koná

Vyberte si město, které je vám nejmilejší nebo nejbližší a objevte kouzlo pravé lásky:


Jak kurz Mi5M „Jsem tvůrce svého života – restart” probíhá?

 • Hned na začátku kurzu obdržíte skripta, která budou vašim podkladem pro celé dva dny.
 • První den započneme nezbytnou teorií. Vysvětlíme si nejprve, jak to ve vaší hlavě funguje, proč jste si doposud nenašla toho pravého, proč máte komplikované vztahy a kde mají všechny tyto „problémy“ původ.
 • Naučíte se nastavovat si správná přání. Zní to možná divně, ale je to hodně důležité. Přát si totiž krásný život je sice super, ale sama určitě uznáte, že to někdy nefunguje. Je proto potřeba umět si správně přát, aby se vám vaše přání také mohla plnit. Zároveň si vysvětlíme a ukážeme, proč se vám zatím vaše stávající přání neplní a v čem byl doposud největší zádrhel.
 • Vysvětlíme si, kde jsou ve vašem životě překážky a jak je můžete překonat. Ať už se totiž jedná o cokoliv, nic není nepřekonatelné! Společně přijdeme na řešení i těch „největších problémů“!
 • Zaměříme se na další vztahové problémy Máte nevyřešené problémy s rodiči? Setkáváte se v životě se vztahovými problémy? I na to se zaměříme! Vysvětlíme si, kde se tyto problémy berou, jak je můžete vyřešit a jak se jim do budoucna vyhnout.
 • Nacvičíte si nové techniky, které změní váš dosavadní život. Naučíte se vnímat svět z nových úhlů. Získáte novou perspektivu i pohled na životní situace.
 • Nastavíte si radost S úsměvem zjistíte, jak se vám postupně ulevuje. Poznáte nové lidi a najdete si třeba i nové kamarádky. Jednoduše si nastavíte radost.

To zní skvěle!
Přihlásit se na kurz

Jak kurz změnil životy ženám, které ho absolvovaly

Když jsem se na tento kurz hlásila, popravdě jsem netušila, co si pod ním mám představit. Nikdy jsem na žádném takovém podobném kurzu nebyla. Chtěla jsem ale změnit své vztahy. Už několik let se potloukám z jednoho neúspěšného vztahu do dalšího a zatím to nikdy “láskou jako trám” neskončilo.

Už v prvních pár minutách mi bylo jasné, že je pan Pavel odborník na svém místě. Okamžitě odhalil má nejslabší místa a chyby, kterých se často dopouštím. Získala jsem díky němu naprosto detailní rozbor svých vztahů a konečně už vím, kde byl celou dobu zakopaný pes.

Určitě všem dívkám a dámám kurz doporučuji! Pan Pavel je velký sympaťák, který vám pomůže odhalit nejen skryté zádrhely, ale také společně najdete řešení, jak se problémům ve vztazích navždy vyhnout.

Petra J.

Tak to byl tedy fičák. Mám za sebou i jiné kurzy, ale tady to bylo vážně husté. Za 2 dny jsem si tolik věcí uvědomila, což se mi nepodařilo po jiných kurzech. Jsem vděčná za toto uvědomění a za tu krásnou příležitost. Kurz mohu jen a jen doporučit

Hana Lakomá

Pavle, jak jsem říkala na kurzu, že se chci rozvést, tak tu už neplatí! Nevím co se přesně stalo, ale doma mám jiného chlapa. Vlastně doma je celkově taková pohoda. …. Děkuji, že jsi mi pomohl ukázat, jak to zpracovat, jak si nastavit pohodičku. Dělám to s lehkostí. A posílám ti také kamarádku na kurz …

Jaroslava D.

Celý život jsem si hledala lásku. Prakticky už od střední školy. Ovšem štěstí jsem nikdy moc neměla. Zkoušela jsem samozřejmě různé seznamovací portály i speed datingy, bohužel to ale vždy dopadlo nezdarem. Ve vztazích jsem celkově asi smolařka. Ani kamarádek nemám mnoho. Nikdy jsem pořádně nevěděla, jak s lidmi správně komunikovat.

Proto mi přišel právě tento kurz tím pravým ořechovým. Už na první pohled mě moc zaujal a rozhodně jsem se musela zúčastnit! Během kurzu jsme s panem Pavlem probírali různé metody a případy. Šel hodně do hloubky a rozebíral prakticky každý detail, který může hrát ve vztazích roli. Nikdy bych neřekla, že vás může cizí člověk tak dobře odhalit, avšak pan Pavel, který celý kurz vede, je to živoucím důkazem.

Kateřina R.

Na kurz jsem se přihlásila, protože mě vyhecovala kamarádka. Viděla mě, jak jsem seřezala mého synka. Prostě mi ujely nervy. Byl to pro mě malý „smrad“. No všechno mě štvalo, ale to je na dlouhé vyprávění.

Na kurzu jsem začala rozebírat vztahy s matkou, tátou a bráchou. Po kurzu jsem již měla maminku a tatínka. A víte co, asi týden jsem po kurzu ani jednou nekřičela na mého synka. Pak jsem zase ujela, ale hned jsem si to vyřešila. Prostě jsem vyklidněná a pokud něco přijde, tak to jednoduše vyřeším.

Zuzana K.

Na kurz za Pavlem jsem přijela proto, že jsem 3× skončila v práci. Vždy mi tam něco vadilo, nebo jsem se stala terčem nevhodných poznámek kolegů. Ani vysoká škola nebyla tím, co by mi zabezpečilo uspokojivou práci.

Zjistila jsem, že mám hodně negativních programů, ale díky účinné technice se mi podařilo spoustu programů vyčistit. Znám techniky a umím je používat. Stala se ze mě dáma. Myslím to vážně – moje sebevědomí je teď úplně někde jinde. A naposledy jsem si vybírala ze 4 zaměstnání. Vím, že jsem si vybrala správně.

Pavlína O.

Staňte jste další ze spokojených účastnic kurzu Mi5M „Jsem tvůrce svého života – restart”!
Objevte krásu vašeho osobního štěstí!

Přihlásit se na kurz

Právě teď máte jedinečnou možnost změnit svůj život!

Sociální vazby a vztahy jsou v životě každého z nás více než důležité. Jsou esencí každého života a každá z vás by je proto měla mít v co nejlepším pořádku.

Jenže bohužel tomu je přesně naopak. Hádky, nedorozumění, komunikační bariéry jsou prakticky na denním pořádku. Jenže právě vztahy jsou kořením našich životů.

Naučte se proto
nastavit si krásné vztahy!

Ano, to chci!
Přihlásit se na kurz

autor metody Mi5M Pavel Ponížil - metoda osobního rozvoje pro krásné vztahy - Jsem tvůrce svého života

Potřebujete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné?

Jsem tu pro vás. Zavolejte mi na telefon 588 004 031 nebo mi napište e-mail na dotazy@mi5m.com, rád vám pomohu.