Reference, zkušenosti

Každý absolvent je naše radost.


Pavlína O.: Děkuji za moje sebevědomí!

Na kurz za Pavlem jsem přijela proto, že jsem 3× skončila v práci. Vždy mi tam něco vadilo, nebo jsem se stala terčem nevhodných poznámek kolegů. Ani vysoká škola nebyla tím, co by mi zabezpečilo uspokojivou práci. Zjistila jsem, že mám hodně negativních programů, ale díky účinné technice se mi podařilo spoustu programů vyčistit. Znám techniky a umím je používat. Stala se ze mě dáma. Myslím to vážně – moje sebevědomí je teď úplně někde jinde. A naposledy jsem si vybírala ze 4 zaměstnání. Vím, že jsem si vybrala správně.


Vladimír S.: Konečně si věřím

Když jsem přijel na kurz, tak jsem ani nevěděl, co mám říct. Nevěděl jsem vůbec, co mám dělat. Bylo těžké překonat počáteční ostych. Jenže ta atmosféra kurzu, ta energie všech lidí, to byla pro mě velká motivace. Ačkoliv jsem technik a pracuji s integrovanými obvody, o kvantové fyzice jsem věděl jen to, že existuje takový termín. Ověřil jsem si, že metoda má reálný vědecký základ a i přes moji klasickou skepsi na začátku jsem rychle zjistil, jak mi pomáhá. Dnes se mi výrazně zlepšily vztahy s ženou a mými dvěma fantastickými dětmi.


Martina T.: Chci začít znovu a hledám odvahu

Děkuji, děkuji, děkuji! Děkuji Pavlovi za skvělý kurz. Měla jsem za sebou jiné kurzy a tak jsem byla trošku skeptická k tomu, jak tato metoda bude fungovat. Ne že by předchozí metody nefungovaly, ale znáte to 😊 Když si máte najít čas hodinu či dvě denně něco dělat po dobu několika měsíců. To opravdu hned začnete hledat výmluvy, proč to nejde. Jenže tato metoda je fakt rychlá. Tato metoda umí vytahat jakýkoliv problém a umí jej rychle a trvale řešit. Díky tomu jsem našla odvahu udělat radikální řez v mé rodinné situaci. A vím, že jsem udělala dobře a nebojím se této změny.


Vladimír Š.: Moje pracovní výsledky se zlepšují

Na kurz jsem jel, po docela dlouhém rozmýšlení. Již několikrát jsem chtěl jet na jiné kurzy, ale vždy do toho něco skočilo. Nebyly peníze, nebyl čas, byly jen povinnosti. Pro kurz jsem se rozhodl po té, co jsem zjistil, že moje odměny klesly o 25 % a já jsem se zase začal obávat toho, co bude. Z čeho zaplatím hypotéku, za co budeme jezdit na chalupu. Kurz mi ukázal, kde jsou moje úzká místa. Sice jsem tomu na začátku nevěřil, ale otevřelo se mi nakonec tolik programů, že jsem měl dost co čistit. Už jen příjezd domů byl super. Prý přijel jiný člověk - plný optimismu, nic není problém a je doma celkově větší pohoda. Alespoň to říkala moje milovaná žena.


Zuzana K.: Nekřičím na děti

Na kurz jsem se přihlásila, protože mě vyhecovala kamarádka. Viděla mě, jak jsem seřezala mého synka. Prostě mi ujely nervy. Byl to pro mě malý „smrad“. No všechno mě štvalo, ale to je na dlouhé vyprávění. Na kurzu jsem začala rozebírat vztahy s matkou, tátou a bráchou. Po kurzu jsem již měla maminku a tatínka. A víte co, asi týden jsem po kurzu ani jednou nekřičela na mého synka. Pak jsem zase ujela, ale hned jsem si to vyřešila. Prostě jsem vyklidněná a pokud něco přijde, tak to jednoduše vyřeším.
(zkráceno)


Kam dále:

Přihlásit k odběru