Další rozchod


Rozchody s partnerem jsou součástí téměř každého života. Je jen málo těch, kterým by vydržel jejich první vztah až do konce jejich dnů. Mnoho rozchodů vzniká kvůli neslučitelnosti a rozdílům obou partnerů. Je ale i mnoho vztahů, které se rozpadají i kvůli hloupostem. Mnoho z nás zažívá vztahy, u kterým máme pocit, jako bychom šli z bláta do louže. Rozchody se opakují stále dokola a ne a ne nám to vydržet.


Už zase - zase rozchod. Už mě to nebaví. Chci trvalý vztah, založit rodinu.


V každém vztahu vznikají jisté vzorce chování, kterými se často řídíme i s novým partnerem. Například si uvedeme tento případ: Našla jste si partnera, u kterého jste si myslela, že už to bude ten pravý. Taková velká láska přece nemůže jen tak skončit. Bohužel pil příliš mnoho alkoholu. Ale pak BUM, je konec! Vy skončíte na naprostém bodě 0 a časem si najdete nového partnera, se kterým se opakuje vše jako ve vašem předchozím vztahu.


Některé rozchody můžeme brát tak, že jde o začátek pro něco nového - hlavně v případech, kdy jsme ve vztahu nebyli šťastní. Co se týče opakování se rozchodů, často jde o to, že si vybíráme podvědomě stále stejné typy partnerů a zažíváme stále stejné typy vztahů. Například žena si najde přehnaně dominantního partnera, její sebevědomí půjde směrem dolů. Po rozchodu si najde dalšího partnera, ale díky svému chování, které si odnesla, to dopadne s nejvyšší pravděpodobností stejně.


Většinou stojí za to, změnit si své vnitřní nastavení a být více sebevědomější a tím pádem i šťastnější. Jednou z možností je kurz Sebevědomá žena, který s vámi vaše problémy rozebere, ale také vám bude nápomocen na cestě za jejich nápravou.

Kam dále:

Přihlásit k odběru