Nemohu najít toho správného chlapa pro život

Letáky, hromada letáků se na mě valí z napěchované poštovní schránky. „Kdo to může prohlížet?“ Pak vypadne ještě něco, malá elegantní obálka. Ze zvědavosti ji rozdělám hned. Svatební oznámení, při pohledu na jména mi dá dost práce zadržet slzy. Musím vydržet nebrečet, dokud za mnou neprásknou dveře od bytu ...


Už bych se ráda usadila a založila rodinu. Ale pan božský stále nepřichází. Všichni jsou ženatí a nebo nepoužitelní


Když mi bylo 12 myslela jsem si, že budu mít nejmíň 5 dětí. Ve 20 už jsem měla rozumu trochu víc a stanovila si reálnější cíle. Představovala jsem si, že za 10 let budu mít dvě děti, milujícího manžela a třeba nějaký pěkný domek poblíž města.

Kde ta sebevědomá holka jenom je? Dnes je mi 35, sny a plány odnesl čas a já tady brečím nad svatebním oznámením svého bývalého. Přitom nebyl ani první, ani má velká láska. Já byla ta, kdo se s ním rozešel. Teď bych ho brala hned. Vlastně kohokoliv trochu solidního, kdo by se mnou chtěl založit rodinu.

Moc tomu nerozumím. Jsem poměrně úspěšná ženská, vydělávám si slušné peníze, mám našetřeno a snad ani ten vzhled není úplně špatný ve srovnání s mými vrstevnicemi. Tak proč zrovna já nemůžu najít toho pravého?

Po rozpadu mého dlouholetého vztahu jsem měla několik kratších známostí, které ztroskotaly na odlišných prioritách. Ti muži už většinou měli nějaké děti a další neplánovali, nebo děti nechtěli vůbec a ti co je pro změnu chtěli a rovnou na fleku by si mě klidně i vzali za ženu zase řešili finanční problémy, závislosti, jeden byl dokonce ženatý, což několik měsíců úspěšně tajil. Normální muži se mi prostě vyhýbají.

Upřímně už netuším, co mám ještě víc udělat pro to, abych měla normální fajn vztah a alespoň jedno dítě. V mém věku už mi moc času na založení rodiny nezbývá.

Někdy nám život do cesty postaví různé překážky, přinese trápení a bolest fyzickou i psychickou.


Pisatelka tohoto příběhu by se neměla vzdávat svých snů. K jejich realizaci jí dopomůže kurz z rodiny Mi5M, kde se naučí být tvůrcem vlastního života.

Součástí kurzů je správné nastavení záměru - směřování a také vyřešení negativních programů


Taky máte podobné problémy? Pak se přihlaste na kurz Mi5M Sebevědomá žena a začněte řídit svůj život.

Važte si, ženy, sebe samy,
jste bohyně lásky, múzy, inspirace, dámy...
Milujte sebe, milujte druhé
a všem nám na světě dobře bude :-)
*** Pavča Adamcová ***

Kam dále:

Přihlásit k odběru