Jsem nespokojená se svým tělem

Dnešní doba je, nejen co se týče ideálů krásy, poněkud zkreslená, chcete-li přehnaná. Masová média typu televize, sociální sítě, ale i články na internetu a videa na YouTube se nám snaží vštěpovat, co je správné a ideální, ale i to, co je za hranicí těchto ideí. Modelky, které mají leckdy anorektickou postavu, jsou často vydávány za ideál krásy a na normální postavu, která je zdravá se plně zapomíná. Mnoho dívek se stává terčem posměchu již na základní škole, často jen kvůli tomu, že mají nějaké to kilo navíc a nemají míry 90-60-90.


Jsem nespokojena se svým tělem, mám boky jako skříň, velký zadek, tlusté stehna, velké břicho


Tyto ženy ani nemusí být přímo tlusté, jen nejsou hubené jako ty modelky v showbyznysu. Bohužel - tyto bytosti často začnou všem těmto narážkám věřit a samy si o sobě myslí, že je s nimi něco v nepořádku. A věřte nám, pokud si budete myslet, že jste tlustá, protože budete nespokojená s tělem, které máte - a budete to také všude říkat, začne tomu věřit i vaše okolí. Všechny tyto problémy mohou být nazývány nízké sebevědomí. Ti, kteří jím trpí si mnohdy neumí sami poradit s jeho nápravou. Nemusíte mít dokonalou postavu modelky, abyste se cítila krásná. Vždyť ideální míry jsou naprosto subjektivní pojem. Pokud budete mít zdravé sebevědomí, charisma - budete vyzařovat pozitivní energií a okolí to pozná.


Navíc - takovéto nezdravě nízké sebevědomí a nespokojenost se svou postavou často vyúsťuje do poruch příjmů potravy. Ať už jde o anorexii, bulimii nebo velké výkyvy nálad. Pokud vše dojde až do tohoto stadia, je náprava ještě složitější.


Jedním ze způsobů, jak si své sebevědomí zvednout zdravou formou, může být kurz Sebevědomá žena, který vás naučí být krásnou sebevědomou ženou. Tento kurz vám pomůže dívat se na problémy s rozumem, naučí vás je řešit jednoduchým způsobem, zjistíte, proč je důležitá definice správného směru. A to hlavní! Přijdete na způsob, jak žít spokojený a šťastný život.

Kam dále:

Přihlásit k odběru