Mám malá prsa

Každá žena se chce líbit. Na tom není nic špatného. Krášlíme se, zdobíme se, kupujeme si krásné věci, ve kterých vyniknou naše přednosti. Při prohlížení módních časopisů s modelkami v dokonalém oblečení s dokonalými těly, ale může nejedna z nás podlehnout dojmu, že to, jak vypadáme, není tak úplně podle normy. A pokud to není podle normy, je to už jen kousek k tomu věřit, že to není ani krásné.Jsem nespokojena se svým tělem, mám malé prsa. Už se nechci se schovávat za pushupku


Jste hezká, ale přesto se sobě nelíbíte...

Dana je úžasná akční ženská, která nikdy nezklame. Vždycky, když se s ní potkáte, je dobře naladěná a svým úsměvem rozzáří i den blbec. Také je to zapálená sportovkyně. Miluje plavání a cyklistiku. Každé léto jezdí na vodu a pořádá vodácké tábory. Člověk by na základě toho všeho usoudil, že ona rozhodně nemá problém s tím, jak vypadá. Jenže zdání často klame.Když se na sebe dívá do zrcadla, nevidí nic z toho, co vnímá okolí. Nevidí štíhlé, pružné tělo. Nevidí zdravě vypadajícího člověka, zapáleného do života. Nevidí ženu, která si bez obav může vzít přiléhavé džíny nebo kožené kalhoty, které si hned tak někdo dovolit nemůže.

Vidí jen tu push-upku, která na jejím hrudníku vytváří to, co jí chybí - PRSA.Díky za to! pomyslí si nespokojeně. Jinak bych byla plochá jak prkno. A vzápětí si ještě nespokojeněji povzdechne: Proč nemůžu mít prsa jako Gábina? „Protože když Bůh naděloval prsa, ty si byla ve frontě na talent na plavání,“ řekla by jí její nejlepší kamarádka. Taky už jí několikrát říkala, že není o co stát. „Chlapi se ti aspoň dívají do očí,“ prohodí často ze srandy, když jsou spolu na vínu. Ale Daně do smíchu není, když vidí, jak se pánové kolem Gábiny točí.Chtěla by to taky zažít, ne jen tomu přihlížet. A klidně by i přetrpěla to bolení zad, jen kdyby... „Věř mi, není to vždy tak super, jak to vypadá..." Jenže Dana nevidí, neslyší. Její malá prsa se jí prostě nelíbí. Vlastně, jaká prsa? Nemá tam skoro nic! Takhle, jak je, to zkrátka není pěkný. Má pocit, že s malými prsy není tak ženská. Není tak sexy. Tiše závidí Gábině a má neodbytný pocit, že jako žena byla o něco ochuzena.Chci být krásná! Chci se líbit a působit žensky. Místo toho tady sedí jak hromádka neštěstí a nevěří si. Zarputile se utvrzuje v tom, že takhle o ní žádný chlap nemůže ani pohledem zavadit. Převaluje svůj problém zleva doprava a její sebevědomí je na nule. Těžko si pak může všimnout, že od baru jí už nějakou chvíli sleduje pohledný, ale totálně nesmělý chlapík. A tak se míjí... Ke škodě obou. Jen proto, že oba bojují s něčím, co mohli dávno a vcelku jednoduše vyřešit.Můžete být dál nespokojená s tím, jak vypadáte, a trápit se třeba do konce života, nebo se pokusíte vypátrat, kde se vaše limitující přesvědčení objevilo a jednoduše se ho zbavit. Je jen na vás, zda si necháte ničit život postoji, které vám berou vítr z plachet, nebo se rozhodnete svůj život žít a užít si ho naplno.Přijďte na kurz Sebevědomá žena a objevte v sobě svou jedinečnost.


Kam dále:

Přihlásit k odběru