Milenka čekatelka, aneb nechce se mnou žít

Odesílám už pátou SMS, každou chvíli se dívám, jestli už odpověděl. Dneska mám narozeniny, měli jsme jít na večeři. Po hodině konečně zapípá mobil s odpovědí. „Promiň, dnes nemůžu, manželka je nemocná, starám se o děti, vynahradím ti to jindy.“


Stále na něho čekám. Nevím, kdy se mi bude věnovat. Nechce se mnou žít


Poznali jsme se před třemi lety v práci. Hodně mi pomohl se zapracovat, když jsem nastoupila k nim do firmy. Párkrát jsme zašli na oběd i s ostatními kolegy, někdy jen my dva. Poměrně rychle jsme se spřátelili a já se tajně zamilovala. V té době se mi zmínil, že mají doma se ženou nějakou krizi a uvažuje o rozvodu.

Moje city k němu se mi nepodařilo moc dlouho skrývat, vlastně jsem ani nechtěla. Nějak jsme do toho oba spadli. Nabídla jsem mu, že se může nastěhovat ke mně do bytu, ale to odmítl, nechtěl opustit děti.

Od té doby se toho vlastně moc nezměnilo. Pořád je s manželkou. Občas to nevydržím a prosím ho, aby ji opustil a žil se mnou. Jindy na něj křičím. Vždycky se odhodlávám se s ním rozejít. Nakonec to však nedokážu. Ten vztah mi sice přináší víc trápení, než toho hezkého, ale strašně ho miluju a nedokážu si představit, že přijdu o ty krásné chvíle s ním.

Za tuhle lásku platím velkou daň. Vlastně jsem pořád sama, Vánoce, víkendy, tentokrát i narozeniny. Máma se pokaždé ptá, kdy si někoho najdu a jestli se vůbec dočká vnoučat. Copak jí můžu říct, že spím se ženatým chlapem od rodiny? Chtěla bych lepší život, ale nedokážu se od něj odpoutat.

Tato žena se trápí ve vztahu bez budoucnosti, sama ví, že dělá chybu, ale nenachází v sobě odvahu celou situaci vyřešit tak, aby byla spokojená.


Řešením, jak se přestat trápit a žít šťastný život, ve vztahu, který za to stojí může být jeden z kurzů z rodiny Mi5M.


I vy se trápíte v nefunkčním vztahu?


Metoda Mi5M vám pomůže najít cestu ze začarovaného kruhu a tak začít žít podle vlastních představ.

Posílám porci energie a životního vzpruhu,
Věřím na blízká setkání třetího druhu.
Nepleťme se vesmíru do jeho práce,
Vždyť jsem tu na světě jenom krátce.
Abychom rozuměli síle vyšší,
poslouchejme a buďme tišší.
Vše se děje tak jak má být,
v pravý den a pravou chvíli,
Tak nastolte v srdci svém mír a klid,
a narostou vám třeba i křídla motýlí.
*** Pavča Adamcová ***

Kam dále:

Přihlásit k odběru